Pro autory

Vážení a milí autoři,

srdečně Vás zdravíme z Dobřejovic z nakladatelství ALFA-OMEGA. Chtěli bychom, abyste byli s dostatečným předstihem informováni o našem nejbližším programu a o autorské přípravě titulů na rok 2017 (a další).

KNIHY 2017

Nabídka titulu autorem
Autorské nabídky budeme v roce 2017 přijímat
a) Od nových autorů od 1. do 10. ledna 2017
b) Od autorů u nás již publikujících -– dle osobní domluvy, je nutné se přihlásit do konce února 2017

Příprava ukázky pro nabídku nového autora
Cca 5 stran textu -– výběr z díla na ukázku, anotace nabízené knihy, stručné informace o autorovi

Důležité!!!
Nakladatelství jedná s každým autorem individuálně, ozýváme se všem. Pokud bychom se neozvali do 2 měsíců po odeslání Vaší žádosti, ozvěte se znovu sami. Pro svou jistotu nahlédněte občas stránky www.alfa-omega-cz.com.

Příprava textu pro vydání
Text – word, písmo – times cr, arial apod. – běžný český font.
Próza
Odstavce neodrážet, pouze entrovat. Odstavce píšete jako nekonečný text, tj. bez pravé zarážky. Celý text začíná vždy odleva. Nadpisy nebo kapitoly oddělujete vždy jednou mezerou.
Poezie
Též vše píšete odleva. Jednotlivé verše pouze odentrovat, nadpisy a básně oddělit 2 - 3 mezerami, sloky oddělit 1 mezerou.

Ilustrace ke své knížce si autor může dojednat sám, ilustrace (cca 2 ukázky) však předem podléhají schválení nakladatelství. V ostatních případech nakladatelství zajišťuje ilustrace samo -– pro autora zdarma

ALMANACH 2017

Almanach ALFA-OMEGA plánujeme na rok 2017 na podzim (termín dle smlouvy); korektury budete dostávat od ledna 2017. Autoři roku 2016-17 se mohou ještě do konce února ucházet o místo v almanachu -– na požádání pošleme podmínky účasti.

Setkání autorů plánujeme na podzim 2017, spojený jako vždy s předáním almanachu i knížek na rok 2017.
Budeme se na Vás opět moc těšit :-)

Za nakladatelství ALFA-OMEGA
s pozdravem
PhDr. Věra Martinková, Horní 203, Dobřejovice